Close

Консультуємо майбутні ОСББ

Левова частка нашої роботи – покроковий супровід створення ОСББ. Від самої ідеї через установчі збори до початку повноцінного функціонування.
Це тривалий і складний еволюційний процес, який бере початок з оформлення ініціативної групи, поступово виростаючи в ефективне управління.
Протягом багатьох місяців майбутнє правління розбирає складні законодавчі моменти, прораховує бюджет та витрати, формує статут та правила майбутнього об’єднання.

Більшість наших ОСББ прийшли в ТОВ”УК”Домолад”” саме на такому стартовому етапі – знань мало, часу мало, а бажання змінювати власний будинок велике.
Ми терпляче супроводжуємо всіх як на етапі підготовки до зборів, так і на самих установчих/загальних зборах. Разом обстежуємо стан будинку, складаємо кошториси. Така співпраця закладає прозорий і надійний фундамент нашої взаємодії з ОСББ на довгі роки.

На фото наші нещодавні збори з новим ОСББ, де ми виступили у ролі консультантів. Віримо в те, що необхідні голоси будуть зібрані та ОСББ розпочне самостійний шлях:)