Close

Термочохли та “70 на 30”

Завдяки такій ініціативі місцевої влади, як програма співфінансування 70/30, кияни можуть суттєво покращити свої умови життя, зекономивши тепло і кошти.
З кожним роком все більше будинків, які співпрацюють з ТОВ УК Домолад, приймають участь в цій міській програмі. Так в будинках АОСББ “Відпочинок” почалося встановлення термочохлів на теплообмінніки та запірну арматуру.

Призначення термочохлів:
-Термоізоляція запірної арматури та трубопроводів складної геометрії, -Термоізоляція складних та/або важкодоступних вузлів інженерних мереж та теплообмінників.

Такі чохли мають значні переваги. Насамперед це економія, довговічність, простота використання, індивідуальний підхід до їх виконання та комфорт для обслуговуючого персоналу.

Характеристики:

  1. Негорючість – згідно з нормами пожежної безпеки, термочохли класифікуються як негорючі матеріали (базальтовий утеплювач та склотканина ) та матеріали, що не підтримують горіння (каучук).

2. Паропроникність – пара проходить між волокнами утеплювача та не поглинається ними. У разі аварійного намокання їх потрібно демонтувати, розгорнути та висушити. Потім вироби знову придатні до використання.

3. Безпечність – вироблені з базальтового каменю.

Але найголовніше – це значно підвищує енергоефективність.

На фото видно масштаби тепловтрати До встановлення чохлів (фото 1), та тепловтрати ПІСЛЯ встановлення (фото 2).

Нагадуємо, що прийом заявок для участі у програмі 70/30 відбувається кожного року