Close

Навчання у “Школі управляючих”

Раді повідомити, що з 21 лютого 2022 року наша «Школа управляючих» вже втретє відкриє свої двері для усіх бажаючих навчатися і працювати з нами.

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА:

В перший день навчання сертифіковані управителі познайомлять з усіма тонкощами управління багатоквартирним житловим будинком, а досвідчений бухгалтер підготує невеликий курс щодо особливостей обліку неприбуткових організацій.

Другий день буде присвячено участі ОСББ в програмах співфінансувнння («70/30», «Капремонти», «Енергодім»).Цікавим та динамічним буде навчання щодо взаємодії управителя з підприємствами – надавачами комунальних послуг (монополістами). Також на цей день заплановано юридичний блок, де наші спеціалісти ознайомлять з ключовими моментами захисту інтересів ОСББ у взаємодії з підрядниками/монополістами/державою/скаржниками тощо. Також поділимося інформацією про законодавчі зміни та договірну роботу.

Третій навчальний день – технічні питання, обслуговування житлового будинку. Ліфти, протипожежні системи, ітп/ насоси – зробимо огляд в наших будинках та послухаємо представників підрядних організацій та компаній-партнерів.

Завершуючий, четвертий день – день ІТ-технологій та програмних продуктів в ОСББ.

Ми відкриті до спілкування та готові ділитися своїм досвідом, щоб Ви без перешкод стали успішним управляючим в нашій команді

Заявку про участь у навчанні можна надіслати до 13 лютого 2022 року на електронну пошту info.domolad@gmail.com